Aqua Pro Animale Premium-recenzja


 13 kwietnia do testowania otrzymaliśmy 12 półtora litrowych butelek wody dla psów. Kiedy zostało mi zaproponowane otrzymanie tego produktu w ramach napisania recenzji od razu wiedziałam, że odpiszę "tak". Naprawdę byłam BARDZO ciekawa tego produktu. Kto to widział "Woda dla psów", jakby nie wystarczyła zwykła kranówka. :) Jak się sprawdziła? Zaszkodziła Jumperowi? Co o niej myślę?KrakVet powstał z połączenia dwóch pasji: miłości do zwierząt i zamiłowania do informatyki. W 2006 r. inżynier informatyki Marek Batko wraz z lekarzem weterynarii Jarosławem Orłem rozpoczął realizację planu stworzenia sklepu internetowego, który pozwoli w jednym miejscu znaleźć wszystko co potrzebne Państwa pupilom do zdrowego i radosnego życia. 

W ciągu 9 lat powstał największy internetowy sklep zoologiczny w naszym kraju, zbudowany w 100% z polskiego kapitału. Dzisiaj KrakVet oferuje przeszło 10 tys. produktów, obsługuje ponad 500 tys. Klientów, tym samym realizując przeszło 75 tys. zamówień miesięcznie.

Organizm psa składa się w około 70% z wody. Jest ona najważniejszym składnikiem pokarmowym. Pies jest w stanie przeżyć ubytek ok 50% masy białkowej i niemalże 100% tłuszczu z organizmu, natomiast ubytek wody na poziomie już 15%, może spowodować jego śmierć, dlatego należy ją ciągle uzupełniać. Pies powinien wypijać ok. 20 – 50 ml wody dziennie na każdy kg masy ciała.
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, ile czasu zajmuje Ci wybór odpowiedniego pożywienia dla Twojego psa? Mimo że analizujesz jego potrzeby pod kątem rasy, wieku i wielkości, rzadko kiedy ten pierwszy zakup jest trafiony, więc szukasz dalej. W końcu się udaje! Jesteś szczęśliwym posiadaczem najedzonego psiaka i masz świadomość, że dajesz mu to, co najlepsze. Czy aby na pewno? Skoro dbasz o to, co Twój pupil je, to dlaczego nie pomyślisz o tym, co... pije?
 Poznaj korzyści

Dzięki Aqua Pro Animale Twój pies jest zdrowo napojony, a nie tylko ma ugaszone pragnienie

 • przygotowana z myślą o zwierzętach domowychspecjalnie wyselekcjonowane dodatki gwarantują nawodnienie odpowiednie do potrzeb każdego zwierzęcia domowego
 • polecana przez lekarzy weterynariispecjaliści, którzy na co dzień dbają o zdrowie naszych pupili zalecają uzupełnienie codziennej diety w wodę, która nie tylko gasi pragnienie ale także odpowiednio nawadnia
 • przetestowana mikrobiologicznieszereg badań i testów pozwoliły przygotować idealną recepturę wody, która wzbogaca dietę pupila o niezbędne składniki
 • ogranicza występowanie kamicy moczowejczysta źródlana woda, wolna od nadmiaru związków mineralnych pomaga zachować zwierzętom domowym długie, zdrowe życie
 • codziennego użytkuporęczna butelka ułatwia przechowywanie i codzienne dozowanie odpowiedniej ilości wody
 • nie zawiera chloruwoda wolna od szkodliwych i rakotwórczych związków jest niezbędnym produktem w diecie pupil
Butelka  jak ta dla ludzi, po  wodzie  mineralnej, po  zużyciu da  się ją zgnieść. Etykieta jest estetyczna i zawiera wszystkie potrzebne informacje. Na każdej butelce znajduje się termin ważności, a zakończona jest zwykłym gwintem. Na zakrętce znajdują się takie wypustki, które ułatwiają odkręcanie. Butelka mieściła mi się do mniejszego plecaka, więc jest idealna na spacer.


 Acerola, zwana również wiśnią z Barbados, jest rekordzistką pod względem zawartości witaminy C. Jeden owoc aceroli ważący 4,5 g ma tyle witaminy C co kilogram cytryn. Jedna mała szklanka (180 ml) soku z aceroli może zawierać tyle witaminy C co 14 litrów soku pomarańczowego

Acerola jest owocem najbogatszym w witaminę C. Zawierają do 4,5% witaminy C (czyli 4500 mg na 100 g owocu), a więc prawie 100 razy więcej niż w owocach cytrusowych i ponad 10 razy więcej niż w porzeczce czarnej. Jeden lub dwa owoce aceroli, zależnie o wielkości i zawartości kwasu askorbinowego, zapewniają rekomendowaną dzienną dawkę witaminy C.
 U nas na jeden dzień przypadało ok. 0,5 butelki, więc wszystkich wód starczyło nam mniej więcej na 24 dni.
 Podczas  testów  Jumper  wystawione  miał 3 miski  z  wodą  (1 na  ogródku, a 2 koło kojca). Dwie  napełniane  były  Aqua Pro  Animale  Premium, a jedna  (koło kojca) zwykłą wodą. Zauważyłam, że większość wody  "znikała" z  misek, w  których był  testowany  produkt.
Jumper  nie  jest  psem  chorowitym, ale  miał problemy  z  biegunką. Testowaliśmy różne karmy, ale  nic  się nie  zmieniało, za  to  od  niedawna problemy  się skończyły  (nie  wiem  czy  spowodowała to  woda).
 Raczej jej  nie  kupię, ponieważ uważam to  za  zbędne.

 0,5 l       2,49 zł
1,5 l       4,49 zł 
5 l        8,99 zł

Niestety cena jest dosyć wysoka i zniechęca do zakupu. :/
 Wodę można kupić tutaj.

Bardzo dziękujemy sklepowi KrakVet za możliwość testowania tego ciekawego produktu. :)
Pozdrawiamy Julia & Jumper

PS Na naszej stronie dodałam propozycję nowego nagłówka. Jak Wam się podoba? :)
PPS Zauważyliście jakąś różnicę w zdjęciach? ;)

Wiadomości o aceroli znalezione na stronie: http://acerolainfo.com/.

2 komentarze:

 1. Też testowaliśmy, ale nadal twierdzę, że kupowanie wody przeznaczonej specjalnie dla psa to lekka przesada. Poza tym cena skutecznie mnie odstrasza ;D
  Ps: Nowy nagłówek- bomba :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakoś odkąd usłyszałam o tym "wynalazku" na rynku podchodziłam do niego sceptycznie. Według mnie bezsensownym jest wydawać pieniądze na coś, co tak naprawdę mi do szczęścia nie potrzebne, a za to mogę psu kupić np. jakieś dobre smakołyki :)

  http://z-zycia-owczarka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...