Przysmaki MrDoo-recenzja

 
13 kwietnia doszła do nas paczka do przetestowania od KrakVet-Najtańszy sklep zoologiczny, a w niej 10 paczek smakołyków od MrDoo i coś jeszcze (wszyscy wiedzą co, ale nie będę zdradzać ;)).


Do testów otrzymaliśmy aż 10 paczek, zawierających smakołyki:
-Z piersią kaczki  x2
-Z kurczakiem i dorszem x2
-Z kawałkami kurczaka x2
-Z kurczakiem i serem
-Kości dla psa z kurczakiem
-Z kawałkami kaczki
-O smaku kurczaka
 MrDoo to smaczna, mięsna przekąska dla psów w każdym wieku – składająca się z pysznych i aromatycznych kawałków kurczaka. Mięso drobiowe stanowi aż 96% i pochodzi wyłącznie z ekologicznych hodowli. Ta wyjątkowa receptura przysmaku pozwoli Twojemu pupilowi cieszyć się dobrym zdrowiem oraz zapewni witalność i dostarczy porcji energii na każdy dzień życia.

Produkt stanowi bogate źródło cennych witamin i minerałów. Nie zawiera glutenu, dzięki czemu odpowiada nawet delikatnym psim żołądkom. Lekkostrawna kompozycja pozwala na to, aby stosować przekąskę zarówno jako nagrodę, jak i uzupełnienie diety pupila. Gwarantuje wzmocnienie odporności zwierzęcia oraz zapewnia zdrowy wygląd sierści i skóry.

Opakowanie jest bardzo funkcjonalne, estetyczne i proste, a co najważniejsze ma zapięcie strunowe. Jest to przezroczysta, foliowa "torebka" dzięki, której możemy zobaczyć nasze smakołyki. Na opakowaniu widnieje analiza, skład, krótki opis i uwagi, a wszystko przetłumaczone na 7 języków.

W środku oprócz smakołyków znajduje się Oxygen Absorber, czyli saszetka z pochłaniaczem tlenu. 
 Poco ona się tam znajduje? -Wydłużają termin przydatności
-Zapobiega rozwojowi patogenów bakteryjnych, drobnoustrojów powodujących psucie, m.in. rozwój pleśni
-Obniża do minimum potrzebę zastosowania konserwantów
-Absorbuje praktycznie cały tlen w opakowaniu jak również tlen, który może przeniknąć podczas pakowania próżniowego i w atmosferze modyfikowanej.
Skład wszystkich produktów jest prawie taki sam, więc przedstawię go tylko na "Z piersią kaczki".

Skład:
kaczka 96,8%, sól 0,2%, gliceryna 1,5%, sorbitol 1,5%

Jak widać, skład jest bardzo dobry. :)

Większość smakołyków można rozdrobnić (oprócz kostek z kurczakiem) i bardzo dobrze nadają się na treningi. Korzystaliśmy z nich również w całości jako dłuższa nagroda oraz chowałam je w ogródku i Jumper ich szukał na zabicie nudy. Małe opakowania idealnie się nadawały na spacery (czekam na paczkę z nerką), można je schować do kieszeni.

Teraz najważniejsze. Czy smakuje psu? Oczywiście! Co tu dużo mówić, Jumper dałby się za nie pokroić. Najbardziej mu smakowały z kurczakiem i dorszem.


 Za 800g produktu w sklepie KrakVet zapłacimy 11,90zł. Uważam, że cena nie jest za wysoka, ale mogłaby być trochę niższa, ponieważ 1 paczka smakołyków starczyła nam na ok. 2 treningi.
 Uważam, że smakołyki firmy MrDoo są warte polecenia i na pewno zagoszczą u nas jeszcze nie jeden raz. Smakowały psom mojej Jumperowi i cioci, a skład jest naprawdę dobry.

Smakołyki można jedynie kupić w KrakVet-najtańszy sklep zoologiczny.
Długo również szukałam strony tej firmy aż wreszcie się udało: www.mrdoo.pl
Znalezione obrazy dla zapytania krakvet

Bardzo dziękujemy firmie KrakVet za zaufanie i możliwość testowania tych smakołyków.
Pozdrawiamy Julia & Jumper

1 komentarz:

  1. Smaki jak smaki, zazwyczaj takich nie kupuję - używam rozmaitych treserek i gryzaków, te nie należą do żadnej z tych dwóch grup. Raczej ich nie kupię, chyba że kiedyś przy okazji zakupów w KrakWet - wtedy pomna na recenzje wezmę pod uwagę.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...